ଶୁକ୍ରବାର 15 ଜାନୁଆରୀ 2021 ଆଜିର ରାଶିଫଳ ମା ସନ୍ତୋଷୀ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକର ଦିନ ଟି ଉତ୍ତମ ରହିବ

ରାଶିଫଳ

ମେଷ:

ଆମଦାନୀ ଏବଂ ରପ୍ତାନି ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପଦର ଆମଦାନୀ ହେଉଛି | ଦେଶ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣର ରାଶି ପାଲଟିଛି। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଚାଲିଛି | ଆପଣଙ୍କ ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଭଲ ହେବ | ଲାଭ ପାଇବ। ତୁମେ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ବ୍ୟବସାୟ, ବିନିଯୋଗ, ଚାକିରି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସାବଧାନ-

ବକ୍ତବ୍ୟ ରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ |

 

ବୃଷ:

ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଲାଭର ରାଶି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଶିଶୁ ସୁଖର ସମଷ୍ଟି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଶିଶୁର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିନିଯୋଗ ବ୍ୟବସାୟ-ଚାକିରି ସୁବିଧା ଦେବ | ଯାତ୍ରା ଶୁଭ ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ |

ସାବଧାନ –

ଆପଣଙ୍କର ସମୟର ଉଚିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

 

ମିଥୁନ:

ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ରାଜନୀତି ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଯାଉଛି | ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର ରହିଛି |

ସାବଧାନ-

ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

 

କର୍କଟ:

ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ​​ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ହେବ। ଦୂର ଦେଶକୁ ଯାତ୍ରା ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରିର ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ |

ସାବଧାନ-

ସେୟାରରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

 

ସିଂହ:

ଅଳସୁଆ ତ୍ୟାଗ ଭଲ ରହିବ | ମାନବ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଭଲ ହେବ | ଶକ୍ତି ସହିତ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ କୌଣସି କାମ କର ନାହିଁ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ |

 

କନ୍ୟା:

ଗୁରୁଜନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଲାଭ ଦେବ| ଜ୍ଞାନର କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଯାତ୍ରା ଶୁଭ ହେବ | ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ପାଇବେ |

 

ତୁଳା:

ମୂଲ୍ୟ ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଭ୍ରମଣ ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ ରୋଜଗାର ଲାଭ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତିର ସୁଯୋଗ ରହିଛି |

ସାବଧାନ –

ରୋଗ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

 

ବିଛା:

ଲାଭ ଏବଂ ଶକ୍ତି ହେଉଛି ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିର ସମଷ୍ଟି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ କାରବାର ହେବ | ଛାତ୍ରର ସଫଳତାର ସମୟ ଚାଲିଛି | ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ଏହା ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତିର ଲାଭର ସମଷ୍ଟି ହେବ |

ସାବଧାନ-

ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

 

ଧନୁ:

ବ୍ୟବସାୟ ବିନିଯୋଗରେ ରିକ୍ସ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ସଫଳତାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଭଲ କାମ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ଲାଭର ରାଶିରେ ପରିଣତ ହେଉଛନ୍ତି |

ସାବଧାନ-

ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

 

ମକର:

ଦେଶ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି | ସମ୍ମାନ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭଲ କାମ କରିବ | ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ଏବଂ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଡକାଯାଇପାରିବ | ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧ୍ୟମତା ଆବଶ୍ୟକ |

ସାବଧାନ

ଉଚ୍ଚ ବେଗରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

 

କୁମ୍ଭ:

ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ରୋଗ ଏବଂ ଶତ୍ରୁ କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଗୋପନୀୟତା ରଖନ୍ତୁ |

 

ମୀନ:

ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭ ଦେବ | ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସିବ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବାଧାବିଘ୍ନ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ସାବଧାନ-

ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *