ଏହି ଭଳି ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି ମହିଳା ମାନେ . . .

ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟା

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ଏହି ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ, କଣ ଆପଣ ଜାଣିନ୍ତି କି ଯେ ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁଅମାନଙ୍କର ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ?? ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ଏହା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର କେଉଁ ଅଂଶ ଯାହା ଝିଅମାନଙ୍କୁ ସହଜରେ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା . . .

ଅଧିକ ହାଇଟ ଥିବା ପୁରୁଷ : ବେଶୀ ହାଇଟ ଥିବା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ଝିଅ ମାନେ ପ୍ରଥମେ ଡେଙ୍ଗା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି।

ପତଳା ପୁରୁଷ : ପତଳା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସବୁ ଝିଅ। ଏକ ସର୍ଭେ ରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ମୋଟା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ପତଳା ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କୁ ଝିଅ ମାନେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।,

ରିପିଡ୍ ବ୍ୟାକ୍ – ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, 79 ପ୍ରତିଶତ ମହିଳା ପୁରୁଷଙ୍କ ଭି ଆକୃତିର ଅଣ୍ଟାକୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି।, ଆବସ୍ – ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଇଲିନୋଇସ୍ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଏକ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାମାନେ ନିଜ ଶରୀରରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନଙ୍କର ଆବସ୍ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।


ଚେହେରା – ପ୍ରାୟତ ମହିଳାମାନେ ସେକ୍ସି ଚେହେରା ଥିବା ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହିପରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ।,

ପ୍ରଶସ୍ତ କାନ୍ଧ – ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଶରୀରରେ କାନ୍ଧକୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି।ବ୍ୟାପକ କାନ୍ଧରେ ଥିବା ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱବାନ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି।

ଚଉଡା ଛାତି – ଯେପରି ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ତନ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ, ସେହିଭଳି ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ଛାତି ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି।ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ପୁରୁଷଙ୍କ ଫିଟ୍ ଶରୀରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *