ବୁଧବାର 13 ଜାନୁଆରୀ 2021 ଆଜିର ରାଶିଫଳ, ଏହି ରାଶି ଉପରେ ଭଗବାନ ଗଣପତିଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ରହିବ

ରାଶିଫଳ

ମେଷ –

ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସହଜ ହେବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ଆମକୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣ କରିବେ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବୌଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଚିନ୍ତା ବିନିମୟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମନର ସ୍ଥିରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଏକ ମନମୁଖୀ ମନୋଭାବର ଫଳାଫଳରୁ ସୁଯୋଗ ହରାଇ ପାରିବେ | ଯଦି ତୁମର ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଅଛି, ତେବେ କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ଥଗିତାଦେଶ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯିବ। ଲେଖକ, କଳାକାର ଏବଂ ପରାମର୍ଶଦାତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

 

ମିଥୁନ –

ଲକ୍ଷ୍ମୀଜୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ | ସୁସ୍ୱାଦୁ ଏବଂ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ, ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଏବଂ ସାଜସଜ୍ଜା ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ, ଆଜି ମାନସିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ନାହିଁ | ଉପହାରରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ନକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

 

କର୍କଟ –

ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଭାବନା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଯଦି ମନରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ତୁମେ ନିନ୍ଦା ଏବଂ ଅପବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ |

 

ସିଂହ –

ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ମହିଳା ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ହେତୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଗଣେଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆପଣ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି |

 

କନ୍ୟା-

ଆଜି ଶୁଭ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ |ବାପାଙ୍କ ଠାରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ |

ତୁଳା-

ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଲେଖା ଏବଂ ବୌଦ୍ଧିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

 

ବିଛା-

ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସତର୍କତା ବିତାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସରକାରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବର୍ଦ୍ଧିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

 

ଧନୁ  –

ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ତୁମର ମନ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହେବ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୋଇଟସ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଭ୍ରମଣର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଲେଖିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ |

 

ମକର ରାଶି –

ବୃତ୍ତିଗତ ବିକାଶ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

 

କୁମ୍ଭ –

ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ତୁରନ୍ତ ବଦଳିଯିବ | ଆପଣ ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଜଡିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଲେଖିବା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ହଜମ ଏବଂ ଅଦୃଶ୍ୟତା ଭଳି ରୋଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

 

ମୀନ –

ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଅଭାବ ଦେଖିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅନେକ ଅପ୍ରୀତିକର ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଖ୍ୟାତିର କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *