ଆଜି ଠାରୁ ଶନି ଦେବ ଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷିବ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ. .

ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟା

ବନ୍ଧୁ ଗଣ, ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଦିଗର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏହି ପ୍ରଭାବଗୁଡିକ ବୁଝି ପାରିନଥାଉ| ଯାହାଫଳରେ ଆମେ କେବେ ନ କେବେ ଦୁର୍ଘଟଣା ର ଶିକାର ହୋଈଥାଉ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ କିପରି ଭାବରେ ଆମ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡିଥାଏ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶନି ବିଷୟରେ କହିବା |

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଶନିଗ୍ରହଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ କ୍ରୋଧିତ ଦେବତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଶନିଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ମନୁଷ୍ୟର ଗ୍ରହ ଉପରେ ପଡିଲେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନକୁ ଅସୁବିଧା ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ଜରୁରୀ ନୁହେ ଯେ ଶନି ଗ୍ରହ ସର୍ବଦା ଆମ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ| ଶନିଦେବ ଯାହା ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଭାବ ରଖନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ କଟିଥାଏ |


ଏହା ବି ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ଶନି ଗ୍ରହ ଯେତେ କ୍ରୋଧୀ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ମନୁଷ୍ୟ କୁ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି | ତେଣୁ ଶନିଙ୍କୁ କେବଳ କ୍ରୋଧୀ ବୋଲି ଭାବିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଗୌରବକୁ କେହି ବୁଝି ପାରନ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି | ଭଗବାନ ଶନି କାହାର ଶତ୍ରୁ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ | ଶନି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଗ୍ରହ ଯିଏ କି,ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେଇଥାଏ | ତଥାପି, ଯେଉଁମାନେ ଅନୈତିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟାୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥାଏ |

ଶନିଦେବ ତାଙ୍କର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଲା ବେଳେ, ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କାହା ଉପରେ ଭାରୀ, ତୋ କାହା ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଶନିଙ୍କର ବାରଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାସରେ 2 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜୁଲାଇ 2018 ର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିଦେବ ଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏହି 2 ଟି ରାଶି ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଏହି 2 ଟି ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା |


କୁମ୍ଭ :-
ଶନିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶନି ଦେବ ଆଜିଠାରୁ 21 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନ ବର୍ଷା ହେବ | ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ହେବ | ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ | ଆପଣ ସନ୍ତାନ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କେବଳ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ | ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ପାରିବେ |

କନ୍ୟା :-
କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆସନ୍ତା 21 ବର୍ଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ | କାରଣ ଶନିଦେବ ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୟାଳୁ ହେବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ପୁଣିଥରେ ଫେରି ଆସିବା | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ, ବିଶେଷ କରି ଦିନ ଗୁଡିକ ଶାନ୍ତିରେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *