ଗୁରୁବାର 14 ଜାନୁଆରୀ 2021 ଆଜିର ରାଶିଫଳ, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ

ରାଶିଫଳ

ମେଷ-

ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ସେୟାର ବଜାର ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କ any ଣସି ବାହାର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ-

ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଉଚ୍ଚ ଉତ୍ସାହ କ୍ଷତିକାରକ ହେବ | ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କିଛି ଲୋକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ବିବେକ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବ ନାହିଁ | ଥୟ ଧର

ମିଥୁନ-

ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ବାହ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ | ରାଜ୍ୟ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଚାକିରିରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଶାରୀରିକ ଦୁଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଅବହେଳାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

କର୍କଟ-

ଦୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ | ଦୌଡ ଧପଡ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆୟ ହେବ | ଥୟ ଧରନ୍ତୁ ।

 

ସିଂହ-

ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତିର ବଡ଼ କାରବାର ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା, ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

 

କନ୍ୟା-

ଏକାଡେମିକ୍ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଇତ୍ୟାଦିର ଫଳାଫଳ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ପାର୍ଟି ଏବଂ ପିକନିକ୍ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ସୁଖ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ନିବେଶକମାନେ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ରହିବ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ |

 

ତୁଳା-

ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧସ୍ତନମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ |

 

ବିଚ୍ଛା-

ରାଜ୍ୟ ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରି ଲାଭଜନକ ସ୍ଥିତି ଦୂର ହେବ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ରହଣି ଯୋଜନା କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଚାକିରି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ |

 

ଧନୁ-

ବେକାରୀ ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମେ ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ବିରୋଧୀମାନେ ମାଡ ମାରିବେ। ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ହେବ |

 

ମକର-

ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଦୀର୍ଘ ରହଣି ଯୋଜନା କରାଯିବ | ବଡ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଖୁସି ହେବ |

 

କୁମ୍ଭ-

ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ପୁରୁଣା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲାଭବାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମେ ପ୍ରେରଣା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଘରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତା ବଢିବ |

 

ମୀନ-

ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଏକ ଅପଚୟ ହେବ | ସେଠାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *