ଆସିଲା ନୂଆ ମୋଡ, ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଅସଲ ଖେଳାଳି ବୋହୂ ନିଜ ପା-ପ ସମ୍ପର୍କ କୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଯାଇ ବୋହୁ ଶଶୁରକୁ ଦାୟୀ କରୁଛି – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାଜ୍ୟ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ନିଜେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଯାଇ ଶଶୁର କୁ ଫସାଇ ଦେଉଛି ବୋହୂ ଶଶୁର । ଶଶୁର କୁ ବଦନାମ କରି ନିଜ ପା-ପ ସମ୍ପର୍କ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋହୂ? , ହଁ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଏକ ଖବର ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲା ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଆଜି ଆମେ ସେହି ବିଷୟ ଜାଣିବା ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବୋହୂ ଜଣକ ଶଶୁର କୁ ରସିକିଆ କହୁଛି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହାରି ଭିତରେ ଆସି ଯାଇଛି ଏକ ବଡ ଖବର । ତେବେ ଶଶୁର ନିଜ ପରିବାର କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ଫସି ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ପୁଅ ଘରେ ନ ଥିବା ରୁ ବୋହୂ କୁ ତାଗିଦ୍ କରୁ କରୁ ହଇରାଣ ହୋଇ ନାହାନ୍ତି ତ ଶଶୁର ।

ତେବେ ବୋହୂ ଜଣକ ନିଜ ଶଶୁର ନାମ ରେ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛି , କୁଆଡେ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ପା-ର୍ଟ କୁ ହାତ ମାରୁଛନ୍ତି ଓ ସେ ପ-ରି-ସ୍ରା ଓ ଶା-ଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବା ସମୟ ରେ ସେ ଲୁଚି କୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଭଳି ଖବର ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ସୁଣିଥିବେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ଯେଉଁ ଖବର ଆସିଛି ଯାହା ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ହୋଇଯିବେ ।

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ ବହୁ ନିଜ ଚରିତ୍ର କୁ ଲୁଚାଇବା କୁ ଯାଇ ଏହି କହିଛି । ତେବେ ନିଜ କୁ ପବିତ୍ର କହି ଶଶୁର କୁ କଳଙ୍କ କରୁଛି ବୋହୁ । ବୋହୂ କହୁଛି ଶଶୁର ତାଙ୍କୁ ପାପ ନଜର ରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବନ୍ଧୁଗଣ ବଡ କଥା ହେଲା ଯେ ଏହି ବୋହୂ ଜଣକ  ନିଜ ସ୍ଵାମୀ ଥାଇ ପ-ର ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଶଶୁର ଘରୁ ଅଭିଯୋଗ ଆସୁଛି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଭଳି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଳ ହେବା ରେ ଲାଗିଛି ଓ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଆହୁରି ଅନେକ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯାହାକି ଆପଣ ମାନେ ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଉଥିବେ ।।

ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି ପ୍ରତି ଦିନର ନୂଆ ନୂଆ ଦେଶ ଦୁନିଆର ଖବର ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ, ଧର୍ମ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏମିତି ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫାଲୋ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.