କଲେଜ ନଯାଇ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ପାଠ ପଢା ଛାଡି ଦେ-ହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

VIRAL

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନ ଙ୍କୁ ଆମେ ଆଜି ଏମିତି ଖବର ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା କି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଥିବା ଖବର ଟି ଏକ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ଆଜି ଯେଉଁ ବିଷୟ ଟି କହିବା କୁ ଯାଉଛୁ ରାହା ହେଉଛି ବେଶ୍ୟାଳୟ ର । ତେବେ ସେଠାକାର ଝିଅ ମାନେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଢଙ ରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଡାକୁଛନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସେହି ବେ-ଶ୍ୟା-ଳ-ୟ ରେ ଅନେକ ପିଲା ମାନେ କାମ କରୁଛନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସମସ୍ତ ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ହୋଇ ପାରିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ତେବେ ଏହାରି ମାଧ୍ୟମ ରେ ଆମେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଓ ଖବର ବିଷୟ ରେ ଜାଣି ପାରୁ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ।


ତେବେ କିଛି ଶିଖିଲା ଭଳି ଭିଡିଓ ତ ଆଉ କିଛି ହସେଇ ହସେଇ ପେଟଗଣ କଳା ଭଳି ଦୃଶ୍ୟ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେହି ବେ-ଶ୍ୟା-ଳ-ୟ ରେ ଅନେକ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ଦେ-ହ ବ୍ୟବସାୟ ରେ ଲିପ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ସେମାନେ ଘର ର ଆଗ ସାମ୍ନା ରେ ସଜେଇହୋଇ ବସିବା ପରେ ଲୋକ ମାନ ଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଧରଣ ରେ ଡାକୁଛତି ।

ଯୁବତୀ ମାନେ କହୁଛନ୍ତି ବାବୁ ଭିତର କୁ ଆସ , କେତେ ଟଙ୍କା ଦେବ ଭିତର କୁ ଆସ ଭିତରେ ବହୁତ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ 4 ଝିଅ ନିଜ କୁ ସଜାଇ ହୋଇ ଗେଟ ସାମ୍ନା ରେ ଠିଆ ହୋଇ ଗ୍ରାହକ ମାନ ଙ୍କୁ ଡାକିଛନ୍ତି ।


ତେବେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ସେହି ଘର କୁ ପସୁଥିବାର । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବହୁତ କମ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନେ ସେଠାରେ ଅଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ଛୋଟ ଝିଅ ମାନ ଙ୍କ ର ପରିସ୍ଥିତ ଏମାନ ଙ୍କୁ ଏହି ପରି କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛି ବୋଲି ଆମେ ଆସା କରୁଛୁ ॥

Leave a Reply

Your email address will not be published.