Shocking ଭିଡିଓ : ଅ-ସଂ-ଯ-ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ଧରାପଡିଲେ ଯୁବକ ଯୁବତୀ , ତାପରେ ଯାହା ହେଲା …. – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବିଶେଷ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଦୁନିଆ ବହୁତ ଆଗକୁ ଯାଇଛି ଓ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁ ଭଲ ରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଖରାପ ଥାଏ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସେତେବେଳେ ଯୁଗ ରେ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ମାନେ ନିଜ ପରିବାର ଇଚ୍ଛାନୁଯାୟୀ ବିବାହ କରୁଥିଲେ ବିନା ପ୍ରଶ୍ନ ରେ ।

ସେତେବେଳେ ଭଲ ପାଇବା ବା ପ୍ରେମ କରିବା ଏକ ଅସମ୍ଭବ ଭଳି ଥିଲା ଓ ଯଦି ସମ୍ଭବ ଥିଲା ତେବେ ତାହା ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଯେଉଁ ଭଲ ପାଇବା ତାହା ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରୁ ଦେଖୁଥିବେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନ ଙ୍କ ଭରାଳ ଭିଡିଓ , ତାହେଲେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ମାନ ଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିଥିବେ । ତାହେଲେ ଆଜି ଆମେ ସେହିଭଳି କ ଦୃଶ୍ୟ ବିଷୟ ରେ ଜଣାଇବୁ ଯାହା କି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହେବ ରେ ଲାଗିଛି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଓ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଅନ୍ୟ କିଛି ଯୁବକ ମାନ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯୁବତୀ ଜଣକ କଲେଜ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ନିଜ ଘର କୁ ନଯାଇ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଲ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଥିବା ସମୟ ରେ କିଛି ଯୁବକ ମାନେ ଦେଖି ଦେଇଥିଲେ ଓ ସେମାନ ଙ୍କୁ ଧରି ପକାଇଥିଲେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଧରା ପଡିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସେହି ଯୁବକ ମାନ ଙ୍କୁ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ , ତେବେ ଯୁବକ ମାନେ ଭିଡିଓ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟ ରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଭିଡିଓ ନକରିବା ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକ ମାନେ ଭିଡିଓ କରି ତାହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ପୋସ୍ଟ କରିଥିଲେ ଓ ଯାହା ଫଳ ରେ କି ଭିଡିଓ ଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ॥ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *