ଖାସ୍ ତୁମରି ପାଇଁ ସଜେଇ ହୁଏ ସବୁ ରା-ତି ରେ, କି-ନ୍ନ-ର କହିଲେ କାହିଁକି ସେ ସବୁଦିନ ରାତିରେ…. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ରାଜ୍ୟ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି ସମାଜ ରେ ଅନେକ ପୁରୁଷ ଓ ନାରି ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ପୁରୁଷ ଓ ନାରୀ ରହିବା ସହ ଆହୁରି କିନ୍ନର।ମାନେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ କିନ୍ନର ମାନେ ନା ପୁରୁଷ ନା ନାରୀ , ସରକାର ସେମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବି ସୁବିଧା କରୁ ନାହିଁ ଯାହା ବି ସୁବିଧା ଦେଉଛି ତାହା କେବଳ କିଛି କି-ନ୍ନ-ର ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁ ମାନେ କି ପାଠ ପଢି ଥିବେ ।

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଏହି କି-ନ୍ନ-ର ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରୁ କିଏ ଦିନ ରେ ତାଲି ମାରି ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଏ ରାତି ରେ ଦେ-ହ ବ୍ୟ-ବ-ସା-ୟ କରି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆମର ଏହି।ପେଜ ରେ ସେହିଭଳି ଜଣେ କି-ନ୍ନ-ର ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଯିଏ କି ରାତି ରେ ସେ-କ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆସନ୍ତି ।

ତେବେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଜଣେ ପୁରୁଷ ସହ ଶା-ରି-ରୀ-କ ସମ୍ପର୍କ ରେ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ , ଯେମିତି କି ନିଜ ସ୍ବାମୀ ଭଳି ଅନୁଭୂତି ହୁଏ ବୋଲି ସେ କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ କିନ୍ନର ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ଆଗରୁ କଲେ ୫୦୦ ପଛ ରେ କଲେ ୨ ଶହ । ତେବେ ତାଙ୍କର ମାସ କୁ ରୋଜଗାର ହୋଇଯାଏ ୨୫ ରୁ ୩୦ ହଜାର ।


ତେବେ ସେ ତାଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଶା-ରି-ରୀ-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଘର୍ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି,ତେବେ ସେ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ଶା-ରି-ରୀ-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁ ନାହାଁନ୍ତି । ତେବେ ସେ କହିଛନ୍ତି ସରକାର ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସୁବିଧା କରୁ ନାହିଁ ଓ ସେଥିପାଇଁ ଆମେ ରାତି ରେ କାମ କରୁଛୁ ।

ତେବେ ସେ ଦିନ ରେ ଶୋଇ ଥାଆନ୍ତି ରାତି ରେ ସେ-କ୍ସ୍ କରନ୍ତି ବୋଲି ସେ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ନିକଟ ରେ ସେ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ରାତି ରେ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଗ୍ରାହକ ମିଳିଥାଏ , ତେବେ ଗୋଟିଏ ରାତି ରେ ସେ ୧୫ ରୁ ୩୦ ଜଣ ଗ୍ରା-ହ-କ ମାନ ଙ୍କ ସହିତ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖି ଥାନ୍ତି ।

ତେବେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶା-ରି-ରୀ-କ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା କୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନୁହେଁ କାରଣ ଟଙ୍କା ତ ସମସ୍ତେ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି କି-ନ୍ନ-ର ଜଣକ ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି କଥା କହିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ ।।

ଯଦି ଆପଣ ଏମିତି ପ୍ରତି ଦିନର ନୂଆ ନୂଆ ଦେଶ ଦୁନିଆର ଖବର ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ, ଧର୍ମ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏମିତି ଆହୁରି ଅନେକ କିଛି ଖବର ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫାଲୋ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *