ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଶା ମହାରଣା (Nisa Maharana) କହିଲେ ଯଦି ମୁଁ ଦେଖେଇ ଦେଲି କଣଟା ହେଇଗଲା, ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କହିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମନୋରଞ୍ଜନ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏହି ସମାଜ ରେ ଲ-ଜ୍ୟା ଜନକ ଖବର ଲୋକ ଲୋଚନ ଆସିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇ ଗଲାଣି । ଏହା ବହୁ ପରିମାଣ ରେ ଘଟିବା ଦ୍ଵାରା ଲୋକ ଲୋଚନ ଆସୁଛି । ଏହି ଲ-ଜ୍ୟା ଜଣକ ଖବର ଘଟୁଛି ଓ ଆଗାମୀ ଦିନ ଘଟିବ ବି ମଧ୍ୟ ଲୋକ ମାନେ ଶା-ରୀ-ରି-କ ସୁଖ ପାଇଁ ଅନେକ କିଛି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସ-ନି ଲିଓନ ଙ୍କ ଭଳି ହେବା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶା ର ଜଣେ ଯୁବତୀ ଅନେକ କିଛି କହି ଯାଉଛନ୍ତି , ବ୍ଲୁ ଫି-ଲ୍ମ୍ ରେ ଅଫର ମିଳିଲେ ସେ ଫିଲ୍ମ କରିବେ , ଏହି ଭଳି ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି ଓ ଆଜି ଆମେ ସେହି ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପେଜ ମାଧ୍ୟମରେ । ଓଡ଼ିଶା ରେ ବ୍ଲୁ ଫି-ଲ୍ମ୍ କରିବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ , ସେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରନ୍ତି କାହା କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ ।


ଓଡ଼ିଶା ର ଯେତେ ଟୋକା ଅଛନ୍ତି ସବୁ ଷଷ୍ଠ ରୁ ନଷ୍ଟ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି , କେହି ସତିଆ ନାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ରେ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି କିଛି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ କଥା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି । ବାଣୀ ବିହାର କଥା ବିଷୟ ରେ କହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ସ୍ବାମୀ ମାନେ ବାହାରେ ରହିଛନ୍ତି , ସେମାନେ ପ-ର ପୁ-ରୁ-ଷ ସହ ମିଶି ରାତି କାଟୁ ଛନ୍ତି ।

ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଭାଷା କହିବା ସହ ଯୁବକ ମାନ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗା-ଳି ଗୁ-ଲ-ଜ କରି ଅପମାନିତ ଭଳି କଥା କହିଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ । କଣ ପାଇଁ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣକ ଏମିତି କହୁଛନ୍ତି ଯାତ୍ରା ଜଗତ ରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସେ ବ୍ଲୁ ଫି-ଲ୍ମ୍ କରିବେ ଓଡ଼ିଶା ରେ । ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ଯେତିକି ଦେଖାଇବା କଥା ସେ ସେତିକି ଦେଖାଉ ଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ସମାଜ ରେ ଦିନ କୁ ଦିନ ଏହି ଭଳି ଖବର ଯଦି ଲୋକ ଲୋଚନ ଆସିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବରେ ରେ ସମାଜ ଖରାପ ହୋଇଯିବ । ଆଜି କା ସମୟ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ବହୁ କମ୍ ବୟସ ପିଲା ମାନେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି । ଏହି ବିଷୟ ଟି କୁ ଦେଖିଲେ ସେମାନେ କଣ ଶିଖିବେ , ସେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବ ରେ ଖରାପ ହୋଇଯିବେ ।

ଭଲ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏହି ଖବର ଏବଂ ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ , ଯୁବତୀ ଜଣକ କାହାକୁ କ୍ଷାତିର କରୁ ନ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ସେ କଣ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏହା ଏକ ଲ-ଜ୍ୟା ଜନକ ଖବର , ଏହି ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୁନିଆ ରେ ଚାଲି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ଗୁ-ପ୍ତ ରହୁଛି କିନ୍ତୁ ଏମିତି କହି ଭାଈରାଲ ହେଇଗଲେ କିଛି ଲାଭ ନାହିଁ ।।

Leave a Reply

Your email address will not be published.